Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 03.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
z Jemenem. Nie mamy poczucia, że Suprowicz został porwany z politycznych przyczyn - powiedział Paweł Dobrowolski, rzecznik polskiego MSZ. - Wszystko wskazuje, że jest to napad bandycki - podkreślił premier Buzek.
Polska stanowczo odrzuca ewentualne negocjacje w sprawie okupu. Nie zgadza się także na użycie siły wobec porywaczy. Mogłoby to narazić życie ambasadora.
ech, pap


Z ministra - prezes
Kogo wystawi AWS

Marek Biernacki, minister spraw wewnętrznych i administracji, jest kandydatem AWS na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej. Politycy Akcji namawiają PSL i Unię Wolności do poparcia Biernackiego. Porozumienie jest możliwe.

Marian Krzaklewski rozmawiał wczoraj na temat tej kandydatury z przedstawicielami UW i PSL. Jerzy Wierchowicz
z Jemenem. Nie mamy poczucia, że Suprowicz został porwany z politycznych przyczyn - powiedział Paweł Dobrowolski, rzecznik polskiego MSZ. - Wszystko wskazuje, że jest to napad bandycki - podkreślił premier Buzek. <br>Polska stanowczo odrzuca ewentualne negocjacje w sprawie okupu. Nie zgadza się także na użycie siły wobec porywaczy. Mogłoby to narazić życie ambasadora.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;ech, pap&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Z ministra - prezes&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Kogo wystawi AWS&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Marek Biernacki, minister spraw wewnętrznych i administracji, jest kandydatem AWS na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej. Politycy Akcji namawiają PSL i Unię Wolności do poparcia Biernackiego. Porozumienie jest możliwe.&lt;/&gt;<br><br>Marian Krzaklewski rozmawiał wczoraj na temat tej kandydatury z przedstawicielami UW i PSL. Jerzy Wierchowicz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego