Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 34/35
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
w słowo): - Patrząc, jak swobodnie i naturalnie pozuje do obiektywu, poczułem wyrzuty sumienia. Kto wie: może gdyby nie poznała mnie dwadzieścia parę lat temu w USA, zostałaby profesjonalną modelką? A tak własną karierę zawiesiła na kołku i musi się ze mną męczyć (śmiech).
W ślubnych strojach Wam do twarzy. Jesteście efektowną parą. Czy w związku z tym wesele też będzie huczne i efektowne?
Ewa: - Może to, co powiem, zabrzmi zaskakująco, ale nie przewidujemy wielkiego, wystawnego wesela. To będzie raczej skromna zabawa. Mimo rozwodu wciąż jesteśmy przecież kościelnym małżeństwem, połączonym przez Pana Boga.
Czy w związku z tym, że Krzysztof się odchudza
w słowo): - Patrząc, jak swobodnie i naturalnie pozuje do obiektywu, poczułem wyrzuty sumienia. Kto wie: może gdyby nie poznała mnie dwadzieścia parę lat temu w USA, zostałaby profesjonalną modelką? A tak własną karierę zawiesiła na kołku i musi się ze mną męczyć (śmiech).&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;W ślubnych strojach Wam do twarzy. Jesteście efektowną parą. Czy w związku z tym wesele też będzie huczne i efektowne?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Ewa: - Może to, co powiem, zabrzmi zaskakująco, ale nie przewidujemy wielkiego, wystawnego wesela. To będzie raczej skromna zabawa. Mimo rozwodu wciąż jesteśmy przecież kościelnym małżeństwem, połączonym przez Pana Boga.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Czy w związku z tym, że Krzysztof się odchudza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego