Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
na pl. Tysiąclecia
I w tym roku tradycji stanie się zadość. Mieszkańcy miasta i nasi goście będą mogli powitać Nowy Rok na pl. Tysiąclecia. O godzinie 23.00 zapłonie ognisko. Po życzeniach i szampanie będziemy świadkami pokazu sztucznych ogni. Burmistrz Wiesław Śniecikowski gwarantuje, że w tym roku fajerwerki będą bardzo efektowne. Imprezę sylwestrową zakończą występy artystyczne miejscowych zespołów.
jp

Żaneta Cieśla (Kruk) Mistrzynią Polski
Trwa wspaniała passa Żanety. Na zakończonych wczoraj Mistrzostwach Polski w kick-boxingu w Zielonej Górze, nasza zawodniczka zdobyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski. Tym razem reprezentantka Polonii wystąpiła w stylu full contact, w kategorii do 55 kilogramów.
Koniec
na pl. Tysiąclecia&lt;/&gt;<br>I w tym roku tradycji stanie się zadość. Mieszkańcy miasta i nasi goście będą mogli powitać Nowy Rok na pl. Tysiąclecia. O godzinie 23.00 zapłonie ognisko. Po życzeniach i szampanie będziemy świadkami pokazu sztucznych ogni. Burmistrz Wiesław Śniecikowski gwarantuje, że w tym roku fajerwerki będą bardzo efektowne. Imprezę sylwestrową zakończą występy artystyczne miejscowych zespołów.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Żaneta Cieśla (Kruk) Mistrzynią Polski&lt;/&gt;<br>Trwa wspaniała passa Żanety. Na zakończonych wczoraj Mistrzostwach Polski w kick-boxingu w Zielonej Górze, nasza zawodniczka zdobyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski. Tym razem reprezentantka Polonii wystąpiła w stylu full contact, w kategorii do 55 kilogramów. <br>Koniec
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego