Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
sprawności strażackich: musztrę, sztafety drużyn z przeszkodami oraz tzw. bojówkę, czyli zbudowanie linii sawnej z dwu 75-metrowych odcinków i rozdzielacza na dwa prądy wody.
Sportowej rywalizacji zawodników przyglądała się i nie szczędziła dopingu liczna publiczność, prawie tak liczna, jak na rozgrywanej na tymże stadionie zimowej "Paradzie gazdowskiej". Zawody oceniała fachowa komisja - st. asp. Mariusz Łaciak, mł. asp. Sławomir Wójs i Henryk Wielkiewicz.
Puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc przypadły kolejno drużynom: I miejsce - OSP Zaskale, II miejsce - OSP Szaflary, III miejsce - OSP Maruszyna. Drużyna z Zaskala otrzymała również puchar przechodni, ufundowany przez Komendanta Gminnego OSP - Władysława Migla.
Kolejne miejsca w
sprawności strażackich: musztrę, sztafety drużyn z przeszkodami oraz tzw. bojówkę, czyli zbudowanie linii &lt;orig&gt;sawnej&lt;/&gt; z dwu 75-metrowych odcinków i rozdzielacza na dwa prądy wody.<br>Sportowej rywalizacji zawodników przyglądała się i nie szczędziła dopingu liczna publiczność, prawie tak liczna, jak na rozgrywanej na tymże stadionie zimowej "Paradzie gazdowskiej". Zawody oceniała fachowa komisja - st. asp. Mariusz Łaciak, mł. asp. Sławomir Wójs i Henryk Wielkiewicz.<br>Puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc przypadły kolejno drużynom: I miejsce - OSP Zaskale, II miejsce - OSP Szaflary, III miejsce - OSP Maruszyna. Drużyna z Zaskala otrzymała również puchar przechodni, ufundowany przez Komendanta Gminnego OSP - Władysława Migla.<br>Kolejne miejsca w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego