Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
gotowy. Oto elementarz.
1. Wynajmij autokar, którym wraz z przyjaciółmi z klubu kibica będziesz jeździł po Polsce za swymi idolami. Szyby i reflektory zabezpiecz drucianą siatką (nie wszyscy są tak kulturalnymi kibicami jak ty i twoi koledzy).
2. Z przefarbowanych prześcieradeł uszyj flagi i transparenty, które możesz ozdobić nazwą swego fanklubu (np. "Dzielni - Bąkowice"), lub hasłem zagrzewającym piłkarzy do boju ("Gola! Gola!").
3. Transparenty zamontuj na burtach autobusu, by z dumą jeździć po kraju i cieszyć się gościnnością kibiców innych miast i miasteczek.
4. Upierz klubowy szalik, czapkę oraz kurtkę z logo drużyny, byś wyglądał czysto, schludnie i sympatycznie oraz z
gotowy. Oto elementarz.<br>1. Wynajmij autokar, którym wraz z przyjaciółmi z klubu kibica będziesz jeździł po Polsce za swymi idolami. Szyby i reflektory zabezpiecz drucianą siatką (nie wszyscy są tak kulturalnymi kibicami jak ty i twoi koledzy).<br>2. Z przefarbowanych prześcieradeł uszyj flagi i transparenty, które możesz ozdobić nazwą swego fanklubu (np. "Dzielni - Bąkowice"), lub hasłem zagrzewającym piłkarzy do boju ("Gola! Gola!").<br>3. Transparenty zamontuj na burtach autobusu, by z dumą jeździć po kraju i cieszyć się gościnnością kibiców innych miast i miasteczek.<br>4. Upierz klubowy szalik, czapkę oraz kurtkę z logo drużyny, byś wyglądał czysto, schludnie i sympatycznie oraz z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego