Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
I wtedy w geście rozpaczy pokazałam capoeirę. Stał się cud. Dzieciaki oszalały. Zaczęły ćwiczyć, uwierzyły w siebie, zmieniły nastawienie do życia. Niektórych postępy w treningach zdopingowały do lepszej nauki w szkole - wspomina Dominika.

Marta Hałeła, gimnazjalistka z pobliskiego Jonkowa, mówi, że na początku zachwyciła ją uroda ruchów, a potem przyszła fascynacja filozofią capoeiry. - Ta sztuka walki otwiera na innych, uczy odpowiedzialności za drugiego człowieka - opowiada. Ona też uczestniczy w wieczornych ćwiczeniach na łące. Po powrocie do domu włącza komputer i przez Internet uczy się portugalskiego.

Znanym z zadziorności Kurpiom capoeira spodobała się do tego stopnia, że jej pokazy znalazły się w
I wtedy w geście rozpaczy pokazałam capoeirę. Stał się cud. Dzieciaki oszalały. Zaczęły ćwiczyć, uwierzyły w siebie, zmieniły nastawienie do życia. Niektórych postępy w treningach zdopingowały do lepszej nauki w szkole - wspomina Dominika. <br><br>Marta Hałeła, gimnazjalistka z pobliskiego Jonkowa, mówi, że na początku zachwyciła ją uroda ruchów, a potem przyszła fascynacja filozofią capoeiry. - Ta sztuka walki otwiera na innych, uczy odpowiedzialności za drugiego człowieka - opowiada. Ona też uczestniczy w wieczornych ćwiczeniach na łące. Po powrocie do domu włącza komputer i przez Internet uczy się portugalskiego. <br><br>Znanym z zadziorności Kurpiom capoeira spodobała się do tego stopnia, że jej pokazy znalazły się w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego