Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 771
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1960
do pożegnania w kawiarni, ten kto zaproponował randkę, czy druga osoba? Czy pan redaktor nie uważa, że życzenia "szczęśliwego Nowego roku" brzmią zbyt naiwnie? Powodzenie można osiągnąć, ale szczęście to pojęcie filozoficzne, stan który nie istnieje na stałe, a tym samym twierdze że szczęścia nie ma".

- Ostrzegam przed praktycznym stosowaniem filozofii. Ale skoro pani na tym zależy, może pani życzyć "pomyślnego" roku. Hasło do rozstania zwykle daje kobieta. Z osób płci równej, zwykle ten kto proponował, szczególnie jeśli to w interesach. Jeśli spotkanie towarzyskie, to raczej osoba zaproszona. Albo też ten kto się śpieszy.


A. i T. w Kutnie. - Można i
do pożegnania w kawiarni, ten kto zaproponował randkę, czy druga osoba? Czy pan redaktor nie uważa, że życzenia "szczęśliwego Nowego roku" brzmią zbyt naiwnie? Powodzenie można osiągnąć, ale szczęście to pojęcie filozoficzne, stan który nie istnieje na stałe, a tym samym twierdze że szczęścia nie ma".&lt;/&gt;<br><br> - Ostrzegam przed praktycznym stosowaniem filozofii. Ale skoro pani na tym zależy, może pani życzyć "pomyślnego" roku. Hasło do rozstania zwykle daje kobieta. Z osób płci równej, zwykle ten kto proponował, szczególnie jeśli to w interesach. Jeśli spotkanie towarzyskie, to raczej osoba zaproszona. Albo też ten kto się śpieszy.<br><br><br> A. i T. w Kutnie. - Można i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego