Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
jeszcze do zrobienia, a nie rozpamiętywać przeszłość. Mam tu zapisaną maksymę - terapeuta pokazuje na wiszącą na ścianie kartkę papieru - "dziś jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia".
Józef FiguraPlotki, ploteczki

* Niezła "fura" trafiła ostatnio do Urzędu Miasta. Podobno "Tymbark" w ramach współpracy z kandydatem do Igrzysk w 2006 roku fundnął naszemu magistratowi Volvo S-80 warte przynajmniej 200 tys. zł.
* Patrząc na letnią ofertę kulturalną Zakopanego zastanawiałam się ostatnio z sąsiadką za co biorą pieniądze, ci którzy za nią odpowiadają. Totalna klapa, praktycznie jedyna oferta kulturalna na wieczór dla turystów to ... puby.
* Słyszałam, że Gruszkowa wygrała w sądzie odwoławczym sprawę
jeszcze do zrobienia, a nie rozpamiętywać przeszłość. Mam tu zapisaną maksymę - terapeuta pokazuje na wiszącą na ścianie kartkę papieru - "dziś jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia".<br>&lt;au&gt;Józef Figura&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Plotki, ploteczki&lt;/tit&gt;<br><br>* Niezła "fura" trafiła ostatnio do Urzędu Miasta. Podobno "Tymbark" w ramach współpracy z kandydatem do Igrzysk w 2006 roku fundnął naszemu magistratowi Volvo S-80 warte przynajmniej 200 tys. zł.<br>* Patrząc na letnią ofertę kulturalną Zakopanego zastanawiałam się ostatnio z sąsiadką za co biorą pieniądze, ci którzy za nią odpowiadają. Totalna klapa, praktycznie jedyna oferta kulturalna na wieczór dla turystów to ... puby.<br>* Słyszałam, że Gruszkowa wygrała w sądzie odwoławczym sprawę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego