Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
was nie wpuszczę. Kotara w dół i tyle zobaczycie. Ewentualnie pochwalę się później opalenizną.
MG

Nowi zatrzymani w sprawie zabójstwa w Górze Kalwarii
Policjanci wczoraj rano zatrzymali kolejne cztery osoby, które mogą być zamieszane w sprawę bestialskiego zabójstwa dziewczynki z Góry Kalwarii. To nastolatkowie z Piaseczna - narkomani i włamywacze. Teraz funkcjonariusze sprawdzają ich alibi.
Do tragedii doszło w poniedziałek, w biały dzień. 12-letnią Anię znaleziono w płonącym, splądrowanym przez bandytów mieszkaniu. Dziewczynka miała związane nogi i pętlę zaciśniętą wokół szyi. Sekcja zwłok wykazała, że Ania została uduszona.
Śledczy biorą pod uwagę praktycznie każdy motyw działania morderców, nawet na tle satanistycznym
was nie wpuszczę. Kotara w dół i tyle zobaczycie. Ewentualnie pochwalę się później opalenizną.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MG&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nowi zatrzymani w sprawie zabójstwa w Górze Kalwarii&lt;/&gt;<br>Policjanci wczoraj rano zatrzymali kolejne cztery osoby, które mogą być zamieszane w sprawę bestialskiego zabójstwa dziewczynki z Góry Kalwarii. To nastolatkowie z Piaseczna - narkomani i włamywacze. Teraz funkcjonariusze sprawdzają ich alibi.<br>Do tragedii doszło w poniedziałek, w biały dzień. 12-letnią Anię znaleziono w płonącym, splądrowanym przez bandytów mieszkaniu. Dziewczynka miała związane nogi i pętlę zaciśniętą wokół szyi. Sekcja zwłok wykazała, że Ania została uduszona.<br>Śledczy biorą pod uwagę praktycznie każdy motyw działania morderców, nawet na tle satanistycznym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego