Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 05.01 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jeszcze jej nie podjąłem. Mam cywilne studia, znalazłem nowe miejsce w życiu. Z pewnością będę zabiegać, by te dwa stracone lata zostały mi zaliczone do służby - mówi Krystian Marciniak, b. wiceszef Urzędu w Poznaniu.

- Orzeczenie nie jest żadnym nieszczęściem - uważa Andrzej Barcikowski, szef ABW, który ostatecznie zwalniał wskazanych przez Siemiątkowskiego funkcjonariuszy. Nadal podtrzymuje tezę, że w grę nie wchodziła polityka ani solidarnościowe biografie, zwalniał z przyczyn ekonomicznych. - Czy brak pieniędzy w budżecie jest polityką? Dziwię się tak formułowanym argumentom.

Gromosław Czempiński, szef UOP w rządach Waldemara Pawlaka i Józefa Oleksego, uważa, że dzisiejsze kłopoty służb to efekt destabilizacji kadrowej, jakiej dokonał
jeszcze jej nie podjąłem. Mam cywilne studia, znalazłem nowe miejsce w życiu. Z pewnością będę zabiegać, by te dwa stracone lata zostały mi zaliczone do służby - mówi Krystian Marciniak, b. wiceszef Urzędu w Poznaniu.<br><br>- Orzeczenie nie jest żadnym nieszczęściem - uważa Andrzej Barcikowski, szef ABW, który ostatecznie zwalniał wskazanych przez Siemiątkowskiego funkcjonariuszy. Nadal podtrzymuje tezę, że w grę nie wchodziła polityka ani solidarnościowe biografie, zwalniał z przyczyn ekonomicznych. - Czy brak pieniędzy w budżecie jest polityką? Dziwię się tak formułowanym argumentom.<br><br>Gromosław Czempiński, szef UOP w rządach Waldemara Pawlaka i Józefa Oleksego, uważa, że dzisiejsze kłopoty służb to efekt destabilizacji kadrowej, jakiej dokonał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!