Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
był od trzech miesięcy. Była to najprawdopodobniej jego pierwsza poważna praca. Zajmował się m.in. przewożeniem komputerów z centrali MSZ w alei Szucha do magazynów w Grabowie. Pragnący zachować anonimowość pracownicy MSZ przyznają, że w magazynach nikt go nie kontrolował i miał pełny dostęp do sprzętu.
Rano został przesłuchany przez funkcjonariuszy ABW. W jego służbowym pokoju, w osobistej szafce, leżały jeszcze trzy dyski.
Drugi zatrzymany, student Politechniki Warszawskiej, najprawdopodobniej jest związany z firmą komputerową. To on miał oferować redakcjom kupno MSZ-owskich dysków, a w końcu przekazać je redakcji tygodnika "Nie". Wczoraj warszawska Prokuratura Okręgowa postawiła studentowi zarzut wykorzystania niejawnej informacji
był od trzech miesięcy. Była to najprawdopodobniej jego pierwsza poważna praca. Zajmował się m.in. przewożeniem komputerów z centrali &lt;name type="org"&gt;MSZ&lt;/&gt; w &lt;name type="place"&gt;alei Szucha&lt;/&gt; do magazynów w &lt;name type="place"&gt;Grabowie&lt;/&gt;. Pragnący zachować anonimowość pracownicy &lt;name type="org"&gt;MSZ&lt;/&gt; przyznają, że w magazynach nikt go nie kontrolował i miał pełny dostęp do sprzętu.<br>Rano został przesłuchany przez funkcjonariuszy &lt;name type="org"&gt;ABW&lt;/&gt;. W jego służbowym pokoju, w osobistej szafce, leżały jeszcze trzy dyski.<br>Drugi zatrzymany, student &lt;name type="org"&gt;Politechniki Warszawskiej&lt;/&gt;, najprawdopodobniej jest związany z firmą komputerową. To on miał oferować redakcjom kupno MSZ-owskich dysków, a w końcu przekazać je redakcji tygodnika &lt;name type="tit"&gt;"Nie"&lt;/&gt;. Wczoraj warszawska &lt;name type="org"&gt;Prokuratura Okręgowa&lt;/&gt; postawiła studentowi zarzut wykorzystania niejawnej informacji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!