Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: O znajomych przy kawie
Rok powstania: 2003
Nie, no bo Agnieszka....No zaraz ci pokażemy, jak. Bo Agnieszka ostatnio przebywała z takimi ludźmi, co...Jest taka para, siedzieli w grupie, nie?...Mogę powiedzieć, Aga, nie?
Możesz.
Siedzieli w grupie. No i para była też, nie? Powiedzmy, że jesteśmy para.
No, powiedzmy...
A oni nagle tak, tu rozmowa, gadka, każdy wiesz, rozmawia, tego i tak dalej, a oni nagle odrywają się, ona mu siada na kolanach, napompuj policzki, i o tak się bawią.

Ona jemu tak robi...I nie zwracają na nikogo uwagi.
Dobra, bierz Iwonka, już piłaś swoją kawę ty?
No, piłam. Bo myślałam, że wszyscy
Nie.
Ja
Nie, no bo Agnieszka....No zaraz ci pokażemy, jak. Bo Agnieszka ostatnio przebywała z takimi ludźmi, co...Jest taka para, siedzieli w grupie, nie?...Mogę powiedzieć, Aga, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Możesz.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Siedzieli w grupie. No i para była też, nie? Powiedzmy, że jesteśmy para.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No, powiedzmy...&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;A oni nagle tak, tu rozmowa, gadka, każdy wiesz, rozmawia, tego i tak dalej, a oni nagle odrywają się, ona mu siada na kolanach, napompuj policzki, i o tak się bawią.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Ona jemu tak robi...I nie zwracają na nikogo uwagi.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Dobra, bierz Iwonka, już piłaś swoją kawę ty?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;No, piłam. Bo myślałam, że wszyscy &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Ja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego