Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
trwają negocjacje między trzema głównymi udziałowcami - DB, BCP i Eureko. Późną nocą 19-osobowa rada zostaje wybrana. Jednak oponenci nie dają za wygraną. Zapowiadają, że w ciągu najbliższych kilku dni zwołają nadzwyczajne walne, które miałoby spowodować zmianę układu sił.
Aleksandra Gieros


Szkolna sieć do załatania

Gminy stworzyły za dużo małych gimnazjów. Przez 2 lata muszą to naprawić, skarżą się jednak, że nie mają za co.

Być może już 28 lutego wielu rodziców przekona się, że szkoły do których chodzą ich dzieci, przestaną od września istnieć. Tak musi być, bo nasz kraj ma najbardziej rozdrobnioną sieć szkolną w Europie - twierdzi MEN.

Rozdrobnieniu
trwają negocjacje między trzema głównymi udziałowcami - DB, BCP i Eureko. Późną nocą 19-osobowa rada zostaje wybrana. Jednak oponenci nie dają za wygraną. Zapowiadają, że w ciągu najbliższych kilku dni zwołają nadzwyczajne walne, które miałoby spowodować zmianę układu sił.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Aleksandra Gieros&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Szkolna sieć do załatania&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Gminy stworzyły za dużo małych gimnazjów. Przez 2 lata muszą to naprawić, skarżą się jednak, że nie mają za co.<br><br>Być może już 28 lutego wielu rodziców przekona się, że szkoły do których chodzą ich dzieci, przestaną od września istnieć. Tak musi być, bo nasz kraj ma najbardziej rozdrobnioną sieć szkolną w Europie - twierdzi MEN.&lt;/&gt;<br><br>Rozdrobnieniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego