Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 27
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
z serca i ochotnie pomóc, gdyż cywilizowane nareszcie połączenie Bańskiej Wyżnej z Pitoniówką będzie najlepszym argumentem za tym, ażeby w Bańskiej Wyżnej została erygowana samodzielna parafia, skoro od paru lat jest tu już piękny nowy kościół, a nawet i cmentarz.
Trzeba się ino brać do wspólnego towarzystwa!
Jan AntołW gminie Czarny Dunajec

Wieści gminne...

1. Zarząd Gminy zlecił wykonanie opinii geologicznej dla budynku Szkoły Podstawowej w Czerwiennem Górnem. Na tej budowie były problemy z odwodnieniem wspomnianego budynku, wynikające ze specyficznego ukształtowaniu terenu pod budową.
2. Ze względu na brak środków, Zarząd Gminy odmówił udzielenia pomocy finansowej Stowarzyszeniu Romów w Polsce
z serca i ochotnie pomóc, gdyż cywilizowane nareszcie połączenie Bańskiej Wyżnej z Pitoniówką będzie najlepszym argumentem za tym, ażeby w Bańskiej Wyżnej została &lt;orig&gt;erygowana&lt;/&gt; samodzielna parafia, skoro od paru lat jest tu już piękny nowy kościół, a nawet i cmentarz.<br>Trzeba się ino brać do wspólnego towarzystwa!<br>&lt;au&gt;Jan Antoł&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W gminie Czarny Dunajec&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wieści gminne...&lt;/&gt;<br><br>1. Zarząd Gminy zlecił wykonanie opinii geologicznej dla budynku Szkoły Podstawowej w Czerwiennem Górnem. Na tej budowie były problemy z odwodnieniem wspomnianego budynku, wynikające ze specyficznego ukształtowaniu terenu pod budową.<br>2. Ze względu na brak środków, Zarząd Gminy odmówił udzielenia pomocy finansowej Stowarzyszeniu Romów w Polsce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego