Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ziołowymi herbatkami, a zwolennicy trunków mieli do dyspozycji przepalankę bądź bimber, który przywiozły panie z Łapszanki.
Niedzielna impreza była też okazją do ogłoszenia wyników konkursu na najpiękniejsze obejście w gminie, którego organizatorem była Komisja Rolnictwa przy łapszańskim Urzędzie Gminy. Jury kilkakrotnie od maja do września odwiedzało każdą z miejscowości w gminie. Wybrało zwycięzcę w każdej z odwiedzanych wsi.
Wśród właścicieli gospodarstw rolnych najwyżej oceniono obejścia: . Wśród obejść nie posiadających gospodarstw rolnych: . Każdy ze zwycięzców otrzymał kosę mechaniczną. Nagrody fundowane były z budżetu gminy.
Beata Zalot
ziołowymi herbatkami, a zwolennicy trunków mieli do dyspozycji przepalankę bądź bimber, który przywiozły panie z Łapszanki.<br>Niedzielna impreza była też okazją do ogłoszenia wyników konkursu na najpiękniejsze obejście w gminie, którego organizatorem była Komisja Rolnictwa przy łapszańskim Urzędzie Gminy. Jury kilkakrotnie od maja do września odwiedzało każdą z miejscowości w gminie. Wybrało zwycięzcę w każdej z odwiedzanych wsi.<br>Wśród właścicieli gospodarstw rolnych najwyżej oceniono obejścia: &lt;gap&gt;. Wśród obejść nie posiadających gospodarstw rolnych: &lt;gap&gt;. Każdy ze zwycięzców otrzymał kosę mechaniczną. Nagrody fundowane były z budżetu gminy.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego