Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
połysk skórze nada nawilżająca emulsja do ciała Christiana Diora - Hydra-Reflets Du Corps (99 zł).
l Możesz przygotować domową maseczkę, którą położysz na nogi: podgrzej 1 łyżkę oleju rycynowego z 10 kroplami witaminy A+E (można ją kupić w aptece w postaci olejku) i paroma kroplami soku z cytryny lub grejpfruta. Posmaruj nogi, a po 15 minutach zetrzyj nadmiar maseczki chusteczką higieniczną. Tę samą maseczkę możesz wykorzystać na szorstkie łokcie i kolana.

Depilacja

Pojawienie się czerwonych plamek na skórze po depilacji świadczy o tym, że skóra jest podrażniona. Podczas depilacji pamiętaj o przestrzeganiu kilku ważnych zasad.
l Jeżeli używasz maszynki do
połysk skórze nada nawilżająca emulsja do ciała Christiana Diora - Hydra-Reflets Du Corps (99 zł).<br>l Możesz przygotować domową maseczkę, którą położysz na nogi: podgrzej 1 łyżkę oleju rycynowego z 10 kroplami witaminy A+E (można ją kupić w aptece w postaci olejku) i paroma kroplami soku z cytryny lub grejpfruta. Posmaruj nogi, a po 15 minutach zetrzyj nadmiar maseczki chusteczką higieniczną. Tę samą maseczkę możesz wykorzystać na szorstkie łokcie i kolana. <br><br>&lt;tit&gt;Depilacja&lt;/&gt;<br><br>Pojawienie się czerwonych plamek na skórze po depilacji świadczy o tym, że skóra jest podrażniona. Podczas depilacji pamiętaj o przestrzeganiu kilku ważnych zasad.<br>l Jeżeli używasz maszynki do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego