Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
czy Legii nie dotkną problemy Daewoo


Marzenia o wielkiej kasie

Kolejne miliardy na koncie, bezgraniczne uwielbienie i wyrozumiałość w chwilach słabości.
Na takie traktowanie kibiców może obecnie liczyć tylko Adam Małysz. Futboliści naszej ekstraklasy nie mają tak dobrze. Po kilku remisach, czy porażkach szybko usłyszą, iż nie są warci złamanego grosza.


Nie trzeba nawet grać

Gwiazda polskiej ekstraklasy może jedynie pomarzyć o zarobkach swych kolegów z mocnych lig. Pięć milionów dolarów, jakie za rok gry otrzymuje Alessandro del Pierro (Juventus) czy 50 tysięcy funtów, które co tydzień dostaje pomocnik MU Roy Keane to kwoty przyprawiające o zawrót głowy.
Nie trzeba jednak
czy Legii nie dotkną problemy Daewoo&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Marzenia o wielkiej kasie&lt;/&gt;<br><br>Kolejne miliardy na koncie, bezgraniczne uwielbienie i wyrozumiałość w chwilach słabości. <br>Na takie traktowanie kibiców może obecnie liczyć tylko Adam Małysz. Futboliści naszej ekstraklasy nie mają tak dobrze. Po kilku remisach, czy porażkach szybko usłyszą, iż nie są warci złamanego grosza.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Nie trzeba nawet grać&lt;/&gt;<br><br>Gwiazda polskiej ekstraklasy może jedynie pomarzyć o zarobkach swych kolegów z mocnych lig. Pięć milionów dolarów, jakie za rok gry otrzymuje Alessandro del Pierro (Juventus) czy 50 tysięcy funtów, które co tydzień dostaje pomocnik MU Roy Keane to kwoty przyprawiające o zawrót głowy. <br>Nie trzeba jednak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego