Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
o to, by szczupło wyglądać. Mało jesz i bardzo uważasz na to, co masz na talerzu, bo twoją zasadą jest: nie szkodzić ciału. Nie potrafisz jednak zapanować nad pogryzaniem. Dlatego zdarza się, że przybędzie ci tłuszczyku. Wtedy posiłki ograniczasz do minimum.
Idealna dieta
Jesteś wybredna. Na pewno przypadnie ci do gustu smak kuchni śródziemnomorskiej: ryby, sałata, kieliszek czerwonego wina do obiadu. Twojej figurze nie zaszkodzą kabaczki, cukinia, zielenina.
Cenne rady
- Zastosuj dietę niełączenia, czyli nie mieszaj w jednym posiłku produktów skrobiowych (np. makaronów) z białkowymi (np. z mięsem, fasolą).
- Pij herbatki ziołowe.
WAGA 23 IX-22 X
Jeśli wybierzesz jakąś dietę
o to, by szczupło wyglądać. Mało jesz i bardzo uważasz na to, co masz na talerzu, bo twoją zasadą jest: nie szkodzić ciału. Nie potrafisz jednak zapanować nad pogryzaniem. Dlatego zdarza się, że przybędzie ci tłuszczyku. Wtedy posiłki ograniczasz do minimum. <br>Idealna dieta <br>Jesteś wybredna. Na pewno przypadnie ci do gustu smak kuchni śródziemnomorskiej: ryby, sałata, kieliszek czerwonego wina do obiadu. Twojej figurze nie zaszkodzą kabaczki, cukinia, zielenina. <br>Cenne rady <br>- Zastosuj dietę niełączenia, czyli nie mieszaj w jednym posiłku produktów skrobiowych (np. makaronów) z białkowymi (np. z mięsem, fasolą). <br>- Pij herbatki ziołowe.<br>WAGA 23 IX-22 X <br>Jeśli wybierzesz jakąś dietę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego