Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
udziałów firmy Hermes Zoo. Jeśli poczuje zagrożenie, Bogna może mieć cały Zoo-log, na karku. W czarnych interesach nie ma specjalnych względów nawet dla najbardziej atrakcyjnych kobiet. W wielkich interesach zaufani wspólnicy, koledzy, popełniają wyrafinowane samobójstwa strzelając sobie w brzuch, albo się topią razem z dokumentami innej tożsamości, bywa przywdziewają habit bez składania ślubów zakonnych, albo wieszają na prześcieradle w strzeżonej więziennej celi.
Nie kusić losu, wracać do domu, powielić glejt, kopię glejtu złożyć w skrytce bankowej, drugą u Magdaleny, pisemną rezygnację z pracy przesłać pocztą.
Ale co naprawdę przyjeżdża z Niemiec i Austrii pod szyldem doskonałych, najwyższej jakości surowców, dla
udziałów firmy Hermes Zoo. Jeśli poczuje zagrożenie, Bogna może mieć cały Zoo-log, na karku. W czarnych interesach nie ma specjalnych względów nawet dla najbardziej atrakcyjnych kobiet. W wielkich interesach zaufani wspólnicy, koledzy, popełniają wyrafinowane samobójstwa strzelając sobie w brzuch, albo się topią razem z dokumentami innej tożsamości, bywa przywdziewają habit bez składania ślubów zakonnych, albo wieszają na prześcieradle w strzeżonej więziennej celi.<br>Nie kusić losu, wracać do domu, powielić glejt, kopię glejtu złożyć w skrytce bankowej, drugą u Magdaleny, pisemną rezygnację z pracy przesłać pocztą.<br>Ale co naprawdę przyjeżdża z Niemiec i Austrii pod szyldem doskonałych, najwyższej jakości surowców, dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego