Nr: 02.12 (36)
BEATA THEN

Finał nie dla Tolka
Emmanuel Ekwueme (24 l.) nie będzie pierwszym piłkarzem grającym w polskim klubie, który zdobędzie Puchar Narodów Afryki. We wczorajszym półfinale Nigeria przegrała z Tunezją w rzutach karnych 3:5.
,,Tolek" pojawił się na boisku w 68. minucie, zastępując Garbe Lawala. Piłkarz Wisły Płock biegał, harował na lewej stronie boiska, jednak nie zdołał razem z kolegami utrzymać prowadzenia 1:0. W 82. min Tunezja wyrównała z rzutu karnego. Gospodarze okazali się lepsi w strzelaniu jedenastek po dogrywce.
Ekwueme wystąpi najprawdopodobniej w podstawowym składzie w meczu o trzecie miejsce jutro w Monastirze. Nigeria zmierzy się w nim
BEATA THEN&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Finał nie dla Tolka&lt;/&gt;<br>Emmanuel Ekwueme (24 l.) nie będzie pierwszym piłkarzem grającym w polskim klubie, który zdobędzie Puchar Narodów Afryki. We wczorajszym półfinale Nigeria przegrała z Tunezją w rzutach karnych 3:5.<br>,,Tolek" pojawił się na boisku w 68. minucie, zastępując Garbe Lawala. Piłkarz Wisły Płock biegał, harował na lewej stronie boiska, jednak nie zdołał razem z kolegami utrzymać prowadzenia 1:0. W 82. min Tunezja wyrównała z rzutu karnego. Gospodarze okazali się lepsi w strzelaniu jedenastek po dogrywce.<br>Ekwueme wystąpi najprawdopodobniej w podstawowym składzie w meczu o trzecie miejsce jutro w Monastirze. Nigeria zmierzy się w nim