Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Wiele jestem w stanie zrozumieć: że on - dyrektor Naglak wierzył w to, co robi; albo, że z przyczyn osobistych nie miał innego wyjścia; albo, że były to błędy młodości. Sprawą ludzką jest popełniać błędy, ale sprawą honoru przyjąć przykre dla siebie konsekwencje popełnionych błędów. Mam nadzieję, że dla Franciszka Naglaka honor góralski nie jest zwykłym sloganem.
Marek GrocholskiWzlot - nie tylko poetycki...

8 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbędzie się dość nietypowe przedstawienie pt. "Wzlot". W ten sposób trzech nowotarskich poetów zamierza zapromować wydany właśnie tomik poezji.
"Nieważne czy czytasz wiersze (nie będziemy cię nimi zbytnio straszyć), nieważne
Wiele jestem w stanie zrozumieć: że on - dyrektor Naglak wierzył w to, co robi; albo, że z przyczyn osobistych nie miał innego wyjścia; albo, że były to błędy młodości. Sprawą ludzką jest popełniać błędy, ale sprawą honoru przyjąć przykre dla siebie konsekwencje popełnionych błędów. Mam nadzieję, że dla Franciszka Naglaka honor góralski nie jest zwykłym sloganem.<br>&lt;au&gt;Marek Grocholski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wzlot - nie tylko poetycki...&lt;/tit&gt;<br><br>8 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbędzie się dość nietypowe przedstawienie pt. "Wzlot". W ten sposób trzech nowotarskich poetów zamierza &lt;orig&gt;zapromować&lt;/&gt; wydany właśnie tomik poezji.<br>&lt;q&gt;"Nieważne czy czytasz wiersze (nie będziemy cię nimi zbytnio straszyć), nieważne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego