Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
skoczków szlifuje formę w ciszy i spokoju. Podczas treningu w Zakopanem nikt nie miał szans się do niego dostać. Także ośrodek COS, w którym mieszkają skoczkowie, jest zamknięty dla dziennikarzy i kibiców.
Od samego rana pod skoczniami krążyli kibice Adama Małysza. Zdezorientowani nie wiedzieli, na którym obiekcie będzie trenował ich idol.
- Nie, tutaj Małysza nie będzie - przekonywał ochroniarz przy bramie wjazdowej pod Wielką Krokwią.
Kibice przenieśli się na średnią skocznię. Ale wkrótce musieli zawrócić.
- Adaś będzie skakał na dużej. Na pewno nie tutaj - tłumaczył im jeden z pracowników.
W końcu po godzinie dziesiątej Adam Małysz wjechał za bramę przy dużej skoczni
skoczków szlifuje formę w ciszy i spokoju. Podczas treningu w Zakopanem nikt nie miał szans się do niego dostać. Także ośrodek COS, w którym mieszkają skoczkowie, jest zamknięty dla dziennikarzy i kibiców.<br>Od samego rana pod skoczniami krążyli kibice Adama Małysza. Zdezorientowani nie wiedzieli, na którym obiekcie będzie trenował ich idol.<br>&lt;q&gt;- Nie, tutaj Małysza nie będzie&lt;/&gt; - przekonywał ochroniarz przy bramie wjazdowej pod Wielką Krokwią.<br>Kibice przenieśli się na średnią skocznię. Ale wkrótce musieli zawrócić.<br>&lt;q&gt;- Adaś będzie skakał na dużej. Na pewno nie tutaj&lt;/&gt; - tłumaczył im jeden z pracowników.<br>W końcu po godzinie dziesiątej Adam Małysz wjechał za bramę przy dużej skoczni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego