Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2003
Osoby te powinny zasięgnąć porady lekarza przed zastosowaniem. Efekt działania występuje po kilku tygodniach leczenia, nie ma uzasadnienia stosowanie leku w sytuacjach, gdy leczenie jest planowane przez okres krótszy niż 1 miesiąc.
Objawy uboczne
Mogą wystąpić objawy ze strony przewodu pokarmowego, takie jak wzdęcia brzucha, uczucie pełności w nadbrzuszu, odbijania, imbirowy smak w ustach, zgaga i pieczenie. Objawy te są łagodne i nie wymagają odstawienia leczenia.
Dotychczas nie stwierdzono interakcji z innymi lekami. Skojarzone leczenie Zinaxinem i niestereoidowymi lekami przeciwzapalnymi działa wyraźnie lepiej niż leczenie pojedynczym lekiem, bez ryzyka nasilenia objawów ubocznych.
Spożywanie napoi alkoholowych w czasie przyjmowania Zinaxinu może nasilić
Osoby te powinny zasięgnąć porady lekarza przed zastosowaniem. Efekt działania występuje po kilku tygodniach leczenia, nie ma uzasadnienia stosowanie leku w sytuacjach, gdy leczenie jest planowane przez okres krótszy niż 1 miesiąc.<br>Objawy uboczne<br>Mogą wystąpić objawy ze strony przewodu pokarmowego, takie jak wzdęcia brzucha, uczucie pełności w nadbrzuszu, odbijania, imbirowy smak w ustach, zgaga i pieczenie. Objawy te są łagodne i nie wymagają odstawienia leczenia.<br>Dotychczas nie stwierdzono interakcji z innymi lekami. Skojarzone leczenie &lt;name type="prod"&gt;Zinaxinem&lt;/&gt; i niestereoidowymi lekami przeciwzapalnymi działa wyraźnie lepiej niż leczenie pojedynczym lekiem, bez ryzyka nasilenia objawów ubocznych.<br>Spożywanie napoi alkoholowych w czasie przyjmowania &lt;name type="prod"&gt;Zinaxinu&lt;/&gt; może nasilić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego