Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
grypy od koleżanki zza biurka. COSMOWSKAZÓWKA: Hojna i rozrzutna z natury Wenus będzie cię kusić do życia ponad stan - staw jej opór i policz najpierw dokładnie, ile naprawdę masz pieniędzy do wydania.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

PRZESTAŃ SIĘ WINIĆ. Junona proponuje, byś przestała zamartwiać się drobiazgami. Około dwudziestego czwartego impulsywny Uran może sprawić, że zmiękną ci kolana na widok faceta, po którym nie powinnaś spodziewać się niczego dobrego. COSMOWSKAZÓWKA: Neptun sprawia, że twoje nerwy są w rozsypce - pozwól, by niedoceniana dotąd znajomość przerodziła się w prawdziwą przyjaźń.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

PRZEJMIJ STERY. Rozumny Saturn widzi cię w tym
grypy od koleżanki zza biurka. &lt;orig&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Hojna i rozrzutna z natury Wenus będzie cię kusić do życia ponad stan - staw jej opór i policz najpierw dokładnie, ile naprawdę masz pieniędzy do wydania.<br><br>&lt;tit&gt;Byk (20 kwietnia - 20 maja)&lt;/&gt;<br><br>PRZESTAŃ SIĘ WINIĆ. Junona proponuje, byś przestała zamartwiać się drobiazgami. Około dwudziestego czwartego impulsywny Uran może sprawić, że zmiękną ci kolana na widok faceta, po którym nie powinnaś spodziewać się niczego dobrego. &lt;orig&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Neptun sprawia, że twoje nerwy są w rozsypce - pozwól, by niedoceniana dotąd znajomość przerodziła się w prawdziwą przyjaźń.<br><br>&lt;tit&gt;Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)&lt;/&gt;<br><br>PRZEJMIJ STERY. Rozumny Saturn widzi cię w tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego