Typ tekstu: Książka
Autor: Jarosz Maria
Tytuł: Samobójstwa
Rok: 1997
stosuje środki farmakologiczne. Zbyt mała dawka lub niewłaściwy dobór leku doprowadza jedynie do zatrucia, sytuacji nieoczekiwanej i niezgodnej z intencją samobójcy. Z wiekiem, w miarę utraty nadziei na poprawę warunków "ludzkiego, akceptowalnego" życia, wybiera się coraz częściej maksymalnie pewne sposoby śmierci - na co wskazują m.in. zebrane w tej książce informacje.

Samobójstwa dzieci i młodzieży są problemem narastającym, z roku na rok ważniejszym dla polityki społecznej. Nie jest to problem specyficznie polski - przeciwnie w latach dziewięćdziesiątych nie schodzi on z łamów prasy światowej, audycji radiowych i telewizyjnych.

Podstawą analizy zamachów samobójczych dzieci i młodzieży są (pochodzące z połowy lat siedemdziesiątych) informacje
stosuje środki farmakologiczne. Zbyt mała dawka lub niewłaściwy dobór leku doprowadza jedynie do zatrucia, sytuacji nieoczekiwanej i niezgodnej z intencją samobójcy. Z wiekiem, w miarę utraty nadziei na poprawę warunków "ludzkiego, akceptowalnego" życia, wybiera się coraz częściej maksymalnie pewne sposoby śmierci - na co wskazują m.in. zebrane w tej książce informacje.<br><br> Samobójstwa dzieci i młodzieży są problemem narastającym, z roku na rok ważniejszym dla polityki społecznej. Nie jest to problem specyficznie polski - przeciwnie w latach dziewięćdziesiątych nie schodzi on z łamów prasy światowej, audycji radiowych i telewizyjnych.<br><br> Podstawą analizy zamachów samobójczych dzieci i młodzieży są (pochodzące z połowy lat siedemdziesiątych) informacje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego