Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
kropli Berodualu(r) do inhalacji.
Rozpuszczalnik można zastosować w większej ilości niż 2 ml, ale zdecydowanie przedłuża to czas inhalacji. W inhalatorach domowych zalecany czas prowadzenia inhalacji wynosi ok. 10 minut.
Dla większości inhalatorów nie powinien przekraczać 15 minut, gdyż grozi to uszkodzeniem inhalatora.
W przypadku dzieci należy pamiętać, aby inhalacja nie była zbyt długa. Dziecko nie potrafi się długo koncentrować na prawidłowym wykonywaniu pewnych czynności. W czasie inhalacji dziecko powinno być pod nadzorem osoby dorosłej, przypominającej mu zasad prawidłowego oddychania.

Prawidłowa technika inhalacji z inhalatora
1) Postawa najlepiej siedząca, raczej wyprostowana, aby nie męczyła, zwłaszcza w trakcie dłuższych inhalacji 8
kropli Berodualu(r) do inhalacji.<br>Rozpuszczalnik można zastosować w większej ilości niż 2 ml, ale zdecydowanie przedłuża to czas inhalacji. W inhalatorach domowych zalecany czas prowadzenia inhalacji wynosi ok. 10 minut. <br>Dla większości inhalatorów nie powinien przekraczać 15 minut, gdyż grozi to uszkodzeniem inhalatora.<br>W przypadku dzieci należy pamiętać, aby inhalacja nie była zbyt długa. Dziecko nie potrafi się długo koncentrować na prawidłowym wykonywaniu pewnych czynności. W czasie inhalacji dziecko powinno być pod nadzorem osoby dorosłej, przypominającej mu zasad prawidłowego oddychania.<br><br>&lt;tit&gt;Prawidłowa technika inhalacji z inhalatora&lt;/&gt;<br>1) Postawa najlepiej siedząca, raczej wyprostowana, aby nie męczyła, zwłaszcza w trakcie dłuższych inhalacji 8
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego