Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
który podjął się próby praktycznego przybliżenia chorym podstawowych zasad przeprowadzenia inhalacji i właściwej eksploatacji różnorodnej aparatury. Jestem przekonany, że zwięzła treść opracowania i odpowiednio dobrane rysunki pomogą chorym właściwie opanować technikę inhalacji, co jest warunkiem uzyskania dobrego efektu klinicznego.

Tererapia inhalacyjna
Przewodnik praktyczny
Spis treści:
Co powinno się wiedzieć o inhalacjach?
INHALACJA to sposób podania leku. W chorobach układu oddechowego umożliwia ona podanie leku bezpośrednio na błony śluzowe układu oddechowego. Polega na zaciągnięciu do dróg oddechowych aerozolu.
W chorobach nosa stosujemy inhalacje do nosa, używając specjalnych przystawek do aerozoli, lub odpowiednich rozpylaczy, ryc. 2.

W chorobach krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc
który podjął się próby praktycznego przybliżenia chorym podstawowych zasad przeprowadzenia inhalacji i właściwej eksploatacji różnorodnej aparatury. Jestem przekonany, że zwięzła treść opracowania i odpowiednio dobrane rysunki pomogą chorym właściwie opanować technikę inhalacji, co jest warunkiem uzyskania dobrego efektu klinicznego.<br><br>&lt;tit&gt;Tererapia inhalacyjna&lt;/&gt;<br>Przewodnik praktyczny<br>Spis treści:<br>&lt;page nr=9&gt; &lt;tit&gt;Co powinno się wiedzieć o inhalacjach?&lt;/&gt;<br>INHALACJA to sposób podania leku. W chorobach układu oddechowego umożliwia ona podanie leku bezpośrednio na błony śluzowe układu oddechowego. Polega na zaciągnięciu do dróg oddechowych aerozolu.<br>W chorobach nosa stosujemy inhalacje do nosa, używając specjalnych przystawek do aerozoli, lub odpowiednich rozpylaczy, ryc. 2.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>W chorobach krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego