Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
klimatu, przeżyć, silnych stresów itp. Wtedy także termin jajeczkowania zmienia się i nawet Twoje dokładne obliczenia zawodzą. Dzień owulacji najlepiej obliczyć odejmując 14 dni od średniej długości trwania 6 ostatnich cyklów.

METODA TERMICZNA
W każdym cyklu miesiączkowym można w prosty lecz wymagający systematyczności sposób śledzić czynność jajników i rozpoznać odbyte jajeczkowanie poprzez mierzenie temperatury ciała.
Zmienia się ona w charakterystyczny sposób w poszczególnych fazach cyklu.
Od miesiączki do jajeczkowania temperatura jest niższa - tę fazę określa się jako pierwszą cyklu. Natomiast od jajeczkowania do następnej miesiączki, temperatura jest wyższa (druga faza cyklu).
Okres płodności przypada na dni, gdy temperatura Twego ciała z
klimatu, przeżyć, silnych stresów itp. Wtedy także termin jajeczkowania zmienia się i nawet Twoje dokładne obliczenia zawodzą. Dzień owulacji najlepiej obliczyć odejmując 14 dni od średniej długości trwania 6 ostatnich cyklów.<br><br>&lt;tit&gt;METODA TERMICZNA&lt;/&gt;<br>W każdym cyklu miesiączkowym można w prosty lecz wymagający systematyczności sposób śledzić czynność jajników i rozpoznać odbyte jajeczkowanie poprzez mierzenie temperatury ciała.<br>Zmienia się ona w charakterystyczny sposób w poszczególnych fazach cyklu.<br>Od miesiączki do jajeczkowania temperatura jest niższa - tę fazę określa się jako pierwszą cyklu. Natomiast od jajeczkowania do następnej miesiączki, temperatura jest wyższa (druga faza cyklu).<br>Okres płodności przypada na dni, gdy temperatura Twego ciała z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego