Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wyzwanie i powiedziałam: "Tak? Poczekaj, chłopcze". Teraz wyrywam 132,5 kg. Wygrałam z nim, i to nie w podrzucie, ale w tej samej konkurencji. Później oczywiście wypierał się, że w ogóle coś takiego powiedział. Nie konkuruję z mężczyznami, dopóki nie twierdzą, że kobiety są gorsze. Wtedy staram się udowodnić im, jak bardzo się mylą.
COSMO: Myślisz, że to dobrze, że kobiety uprawiają podnoszenie ciężarów?
A.W.: Oczywiście. Dlaczego kobiety miałyby nie podnosić ciężarów? Tylko dlatego, że tradycyjnie to faceci zawsze byli atletami? To jest wspaniały sport, a w życiu warto spróbować wszystkiego.
COSMO: Co ci dało uprawianie tego sportu?
A.W.: Trudno
wyzwanie i powiedziałam: "Tak? Poczekaj, chłopcze". Teraz wyrywam 132,5 kg. Wygrałam z nim, i to nie w podrzucie, ale w tej samej konkurencji. Później oczywiście wypierał się, że w ogóle coś takiego powiedział. Nie konkuruję z mężczyznami, dopóki nie twierdzą, że kobiety są gorsze. Wtedy staram się udowodnić im, jak bardzo się mylą.<br>COSMO: Myślisz, że to dobrze, że kobiety uprawiają podnoszenie ciężarów?<br>A.W.: Oczywiście. Dlaczego kobiety miałyby nie podnosić ciężarów? Tylko dlatego, że tradycyjnie to faceci zawsze byli atletami? To jest wspaniały sport, a w życiu warto spróbować wszystkiego.<br>COSMO: Co ci dało uprawianie tego sportu?<br>A.W.: Trudno
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego