Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ochronne
Rok: 2003
porozumienia z Uniqa Versicherungen (kontrolującego spółki Uniqa - do niedawna TU Polonia) w sprawie przejęcia szczecińskiego Filara. Jeśli rozmowy zakończą się pomyślnie, znowu dwie spółki znikną z rynku. Taki scenariusz jest bardzo możliwy, chętnych do pozbycia się polskiej spółki znalazłoby się bowiem na naszym rynku wielu, ale chętnych do zakupu jest jak na lekarstwo.

Przekonała się o tym skandynawska grupa SEB, która nie znalazła chętnych na nabycie majątkowego Partnera i życiowej Gardy Life - i ostatecznie musiała zamknąć te spółki. Podobną decyzję podjęli akcjonariusze malutkiej spółki majątkowej IF. Kupców nie znaleźli też właściciele Wuestenrot i Metropolitan Lifei ostatecznie zdecydowali o zaprzestaniu akwizycji nowych polis.
Zagranicznych
porozumienia z Uniqa Versicherungen (kontrolującego spółki Uniqa - do niedawna TU Polonia) w sprawie przejęcia szczecińskiego Filara. Jeśli rozmowy zakończą się pomyślnie, znowu dwie spółki znikną z rynku. Taki scenariusz jest bardzo możliwy, chętnych do pozbycia się polskiej spółki znalazłoby się bowiem na naszym rynku wielu, ale chętnych do zakupu jest jak na lekarstwo.<br>&lt;gap&gt;<br>Przekonała się o tym skandynawska grupa SEB, która nie znalazła chętnych na nabycie majątkowego Partnera i życiowej Gardy Life - i ostatecznie musiała zamknąć te spółki. Podobną decyzję podjęli akcjonariusze malutkiej spółki majątkowej IF. Kupców nie znaleźli też właściciele &lt;name type="org"&gt;Wuestenrot&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;Metropolitan Life&lt;/&gt;i ostatecznie zdecydowali o zaprzestaniu akwizycji nowych polis.<br>Zagranicznych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego