Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.16 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
III rundzie Pucharu UEFA lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Potem Bordeaux tradycyjnie opadło z sił i oddało inicjatywę gospodarzom.
- Szczęście uśmiechnęło się do Sochaux. My znów mieliśmy pecha i dlatego wracamy do domu tylko z jednym punktem - nie widział winy po swojej stronie trener Bordeaux, Michel Pavon.
Remis był jak najbardziej sprawiedliwy. Szkoleniowiec Żyrondystów miał jednak prawo być rozgoryczony. Jego podopieczni stracili bramkę z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry. W 84. minucie prowadzenie dla Bordeaux uzyskał Argentyńczyk Pablo Francia. 20-letni napastnik godnie zastępuje kontuzjowanego, starszego kolegę Jeana-Claude'a Darcheville'a. To już piąty gol młodego zawodnika w dziesiątym występie.
Za
III rundzie Pucharu UEFA lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Potem Bordeaux tradycyjnie opadło z sił i oddało inicjatywę gospodarzom.<br>&lt;q&gt;- Szczęście uśmiechnęło się do Sochaux. My znów mieliśmy pecha i dlatego wracamy do domu tylko z jednym punktem&lt;/&gt; - nie widział winy po swojej stronie trener Bordeaux, Michel Pavon.<br>Remis był jak najbardziej sprawiedliwy. Szkoleniowiec Żyrondystów miał jednak prawo być rozgoryczony. Jego podopieczni stracili bramkę z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry. W 84. minucie prowadzenie dla Bordeaux uzyskał Argentyńczyk Pablo Francia. 20-letni napastnik godnie zastępuje kontuzjowanego, starszego kolegę Jeana-Claude'a Darcheville'a. To już piąty gol młodego zawodnika w dziesiątym występie.<br>Za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego