Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
otrzymaliśmy pismo od dyrekcji warszawskiej Fabryki Aparatury Mleczarskiej "Spomasz".
Dowiadujemy się z niego, te pompy mleczarskie określonego typu, o których pisze p. Kosieradzki, produkowane w FAM od prawie 20 lat w oparciu o wzory przodującej w tej branży duńskiej Kolding - cieszą się dużym popytem i dobrą oceną zarówno w kraju, jak i w eksporcie. Jak dotąd, zakład nigdy nie spotkał się z sugestią podobną do zawartej w liście p. Kosieradzkiego.
"Ale trzeba pamiętać - czytamy w liście FAM - że pompy nie są aseptyczne (sterylne) i wymagają troskliwej eksploatacji i konserwacji przy zachowaniu ogólnej czystości w zakładzie mleczarskim".
Fabryka skierowała obecnie do użytkowników
otrzymaliśmy pismo od dyrekcji warszawskiej &lt;hi rend="bold"&gt;Fabryki Aparatury Mleczarskiej "Spomasz".&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br>Dowiadujemy się z niego, te pompy mleczarskie określonego typu, o których pisze p. Kosieradzki, produkowane w FAM od prawie 20 lat w oparciu o wzory przodującej w tej branży duńskiej Kolding - cieszą się dużym popytem i dobrą oceną zarówno w kraju, jak i w eksporcie. Jak dotąd, zakład nigdy nie spotkał się z sugestią podobną do zawartej w liście p. Kosieradzkiego. <br>&lt;q&gt;"Ale trzeba pamiętać&lt;/&gt; - czytamy w liście FAM - &lt;q&gt;że pompy nie są aseptyczne (sterylne) i wymagają troskliwej eksploatacji i konserwacji przy zachowaniu ogólnej czystości w zakładzie mleczarskim".&lt;/&gt; <br>Fabryka skierowała obecnie do użytkowników
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego