Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jakichkolwiek informacji na temat obu obrońców.


KOMENTARZ
Powołać komisję

Ponadroczna praca komisji śledczej zajmującej się aferą Rywina przyniosła efekty, które zaskoczyły wszystkich. Ukazała całemu społeczeństwu wiele ponurych mechanizmów, które rządzą polskim życiem politycznym i gospodarczym.
To, co się dzieje wokół największej polskiej spółki akcyjnej - PKN Orlen - wydaje się równie ciekawe jak prace nad nowelizacją ustawy medialnej. Zaangażowani są ludzie ze świecznika - i politycznego, i biznesowego, a w grę wchodzą dużo większe pieniądze.
Pytań jest wiele. Czy i dlaczego premier, prezydent i najbogatszy Polak wspólnie decydowali o obsadzie władz tej publicznej spółki? Czy premier brał udział w podejmowaniu decyzji o użyciu służb
jakichkolwiek informacji na temat obu obrońców.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;KOMENTARZ&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Powołać komisję&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ponadroczna praca komisji śledczej zajmującej się aferą Rywina przyniosła efekty, które zaskoczyły wszystkich. Ukazała całemu społeczeństwu wiele ponurych mechanizmów, które rządzą polskim życiem politycznym i gospodarczym.&lt;/&gt;<br>To, co się dzieje wokół największej polskiej spółki akcyjnej - PKN Orlen - wydaje się równie ciekawe jak prace nad nowelizacją ustawy medialnej. Zaangażowani są ludzie ze świecznika - i politycznego, i biznesowego, a w grę wchodzą dużo większe pieniądze.<br>Pytań jest wiele. Czy i dlaczego premier, prezydent i najbogatszy Polak wspólnie decydowali o obsadzie władz tej publicznej spółki? Czy premier brał udział w podejmowaniu decyzji o użyciu służb
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!