Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
angielskiego w English First, z pewnością dojdziesz do wniosku, że nasze kursy są świetną inwestycją A więc, jeśli myślisz perspektywicznie - przyjdŤ jak najszybciej, ponieważ oferowane przez nas kursy cieszą się wielką popularnością.
7 Pięciogwiazdkowa gwarancja
Jesteśmy tak pewni naszej jakości, że kursy które prowadzimy objęte są pięciogwiazdkową gwarancją. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze.
8 Oficjalny dyplom
Wszyscy nasi absolwenci otrzymują oficjalny dyplom EF English First świadczący o ich znajomości języka. Jeśli szukasz nowej racy, starasz się o miejsce w do rej szkole lub na znanym uniwersytecie, nasz dyplom może okazać się bardzo pomocny.

W okresie letnim
angielskiego w English First, z pewnością dojdziesz do wniosku, że nasze kursy są świetną inwestycją A więc, jeśli myślisz perspektywicznie - przyjdŤ jak najszybciej, ponieważ oferowane przez nas kursy cieszą się wielką popularnością.<br>7 Pięciogwiazdkowa gwarancja<br>Jesteśmy tak pewni naszej jakości, że kursy które prowadzimy objęte są pięciogwiazdkową gwarancją. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze.<br>8 Oficjalny dyplom<br>Wszyscy nasi absolwenci otrzymują oficjalny dyplom EF English First świadczący o ich znajomości języka. Jeśli szukasz nowej racy, starasz się o miejsce w do rej szkole lub na znanym uniwersytecie, nasz dyplom może okazać się bardzo pomocny.<br><br>W okresie letnim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego