Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
jest mniej więcej tak.
No, Matka Boska to jest szanowana nie tylko przez chrześcijan, ale również u muzułmanów ona ma ona jakiś, jakiś tam... nie pamiętam, jak oni Ją nazywają. Wiem, że jakoś też jako wyjątkowa kobieta jest traktowana.
No jako matka proroka. Bo chyba muzułmanie go traktu Chrystusa traktują jako proroka.
Jako proroka Go traktują, a Ją też właśnie wiem, że jakaś nazwa jest, tylko pamiętam, że czytałam, nie mogę sobie przypomnieć teraz. Jak oni nazywają takie wyjątkowe kobiety. Wśród trzech takich kobiet jest dla muzułmanów ważnych Ona właśnie.
To były chyba matki tych najwa Bo tak, matka Mahometa też
jest mniej więcej tak. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; No, Matka Boska to jest szanowana nie tylko przez chrześcijan, ale również u muzułmanów ona ma ona jakiś, jakiś tam... nie pamiętam, jak oni Ją nazywają. Wiem, że jakoś też jako wyjątkowa kobieta jest traktowana. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; No jako matka proroka. Bo chyba muzułmanie go &lt;orig&gt;traktu&lt;/&gt; Chrystusa traktują jako proroka. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Jako proroka Go traktują, a Ją też właśnie wiem, że jakaś nazwa jest, tylko pamiętam, że czytałam, nie mogę sobie przypomnieć teraz. &lt;pause&gt; Jak oni nazywają takie wyjątkowe kobiety. Wśród trzech takich kobiet jest dla muzułmanów ważnych Ona &lt;gap&gt; właśnie. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; To były chyba matki tych &lt;unclear&gt;najwa&lt;/&gt; Bo tak, matka Mahometa też
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego