Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 23/02
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
będzie w poznańskiej Modenie. Firma podpisała umowę licencyjną z francuskim projektantem, dającą jej prawo do zarządzania marką Pierre Cardin na terenie Polski, Czech, Ukrainy i Litwy.

Modena jest obecnie (po wygaśnięciu licencji Pabii) jedyną polska firmą posiadającą prawo do sygnowania marką Pierre Cardin odzieży damskiej, z wyłączeniem dziewiarstwa i odzieży jeansowej. Modena SA produkować będzie tę kolekcję w ścisłym porozumieniu z francuskim projektantem, który przygotuje wzory, wybierze kolorystykę i rodzaje tkanin.

Jest duża szansa, że Pierre Cardin udzieli swej marki także niektórym z autorskich modeli Modeny. Były już na ten temat rozmowy.

Pierwsze modele z cardinowskiej kolekcji, obejmującej na razie około
będzie w poznańskiej Modenie. Firma podpisała umowę licencyjną z francuskim projektantem, dającą jej prawo do zarządzania marką Pierre Cardin na terenie Polski, Czech, Ukrainy i Litwy.<br><br>Modena jest obecnie (po wygaśnięciu licencji Pabii) jedyną polska firmą posiadającą prawo do sygnowania marką Pierre Cardin odzieży damskiej, z wyłączeniem dziewiarstwa i odzieży &lt;orig&gt;jeansowej&lt;/&gt;. Modena SA produkować będzie tę kolekcję w ścisłym porozumieniu z francuskim projektantem, który przygotuje wzory, wybierze kolorystykę i rodzaje tkanin.<br><br>Jest duża szansa, że Pierre Cardin udzieli swej marki także niektórym z autorskich modeli Modeny. Były już na ten temat rozmowy.<br><br>Pierwsze modele z &lt;orig&gt;cardinowskiej&lt;/&gt; kolekcji, obejmującej na razie około
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego