Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
że bardzo je to interesuje, a wręcz ekscytuje. Potrzebne jest jednak duże wyczucie.

•Co to znaczy?
Wyczucie idealnej chwili na zabawę w klapsy. Trzeba dobrać odpowiednią sytuację, klapsa można dać za karę lub w nagrodę. To doświadczenie jak każde inne. Jednak jest też duży procent kobiet, które doświadczyły tego jeden raz i na pewno nigdy już za tym nie zatęsknią! Ich partnerzy byli zbyt brutalni lub po prostu te panie nie lubią klapsów.

Bo do klapsa trzeba dwojga...
Salome, urocza blondynka, 28 lat, mężatka, matka 3-letniej córeczki. Lubi eksperymentować w łóżku. Ona jest pasywna, jej mąż aktywny.

•Dostawałaś klapsy
że bardzo je to interesuje, a wręcz ekscytuje. Potrzebne jest jednak duże wyczucie.<br><br>&#149;Co to znaczy?<br>Wyczucie idealnej chwili na zabawę w klapsy. Trzeba dobrać odpowiednią sytuację, klapsa można dać za karę lub w nagrodę. To doświadczenie jak każde inne. Jednak jest też duży procent kobiet, które doświadczyły tego jeden raz i na pewno nigdy już za tym nie zatęsknią! Ich partnerzy byli zbyt brutalni lub po prostu te panie nie lubią klapsów.<br><br>Bo do klapsa trzeba dwojga...<br>Salome, urocza blondynka, 28 lat, mężatka, matka 3-letniej córeczki. Lubi eksperymentować w łóżku. Ona jest pasywna, jej mąż aktywny.<br><br>&#149;Dostawałaś klapsy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego