Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1972
Urządzenie łazienki: wanna, pralka automatyczna, pojemnik na brudną bielizną, pomieszczenie na proszki i przybory toaletowe.
Pokoje powinny mieć osobne wejście z przedpokoju. Dwa pokoje chciałabym umeblować wygodnymi i ładnymi meblościankami i tapczanami, aby stworzyć w nich dobre miejsce do pracy, do wypoczynku oraz rozrywki. Trzeci pokój oddałabym do dyspozycji dziecka (jednego lub dwojga), jako miejsce snu, zabawy i nauki.
W przedpokoju pożądana byłaby szafka, wmurowana w ścianę, w której można by pomieścić zmechanizowany sprzęt do sprzątania oraz szafa na wierzchnie okrycia i buty. Ogrzewanie mieszkania - centralne. Czy to bardzo wygórowane marzenia?
Jolanta Wróbel (Zabrze)

MARZY MI SIĘ MIESZKANIE
Przedpokój, kuchnia i
Urządzenie łazienki: wanna, pralka automatyczna, pojemnik na brudną bielizną, pomieszczenie na proszki i przybory toaletowe.<br>Pokoje powinny mieć osobne wejście z przedpokoju. Dwa pokoje chciałabym umeblować wygodnymi i ładnymi meblościankami i tapczanami, aby stworzyć w nich dobre miejsce do pracy, do wypoczynku oraz rozrywki. Trzeci pokój oddałabym do dyspozycji dziecka (jednego lub dwojga), jako miejsce snu, zabawy i nauki.<br>W przedpokoju pożądana byłaby szafka, wmurowana w ścianę, w której można by pomieścić zmechanizowany sprzęt do sprzątania oraz szafa na wierzchnie okrycia i buty. Ogrzewanie mieszkania - centralne. Czy to bardzo wygórowane marzenia?<br> &lt;au&gt;Jolanta Wróbel&lt;/au&gt; (Zabrze)<br><br>&lt;tit1&gt;MARZY MI SIĘ MIESZKANIE&lt;/tit1&gt;<br>Przedpokój, kuchnia i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego