Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
to, co robię - mówi Faktowi szef i prezenter "Faktów" w TVN. Ale on też słyszał, że jego osoba jest testowana w sondażach.
Przed kilkoma tygodniami - co potwierdzają nam wpływowi politycy Platformy - Donald Tusk namawiał Tomasza Lisa, by wystartował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Oferta Tuska była kusząca - Lis zostałby liderem jednej z list Platformy.
Dziennikarz jednak odmówił. Dlaczego? Bo musiałby zrezygnować z pracy w telewizji, a na to jest - jego zdaniem - za wcześnie. Po drugie - kampanią Platformy w wyborach ma kierować Paweł Piskorski, za którym prezenter "Faktów" podobno nie przepada.
Jednak wczorajsza pogłoska o tym, że Lis świetnie wypadł w sondażach
to, co robię&lt;/&gt; - mówi Faktowi szef i prezenter "Faktów" w TVN. Ale on też słyszał, że jego osoba jest testowana w sondażach.<br>Przed kilkoma tygodniami - co potwierdzają nam wpływowi politycy Platformy - Donald Tusk namawiał Tomasza Lisa, by wystartował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Oferta Tuska była kusząca - Lis zostałby liderem jednej z list Platformy.<br>Dziennikarz jednak odmówił. Dlaczego? Bo musiałby zrezygnować z pracy w telewizji, a na to jest - jego zdaniem - za wcześnie. Po drugie - kampanią Platformy w wyborach ma kierować Paweł Piskorski, za którym prezenter "Faktów" podobno nie przepada.<br>Jednak wczorajsza pogłoska o tym, że Lis świetnie wypadł w sondażach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego