Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2003
i mikroelementów, w terapii, zapobieganiu chorobom, a także utrzymywaniu ludzkiego organizmu w dobrej kondycji.
Wiele osób jest zdania, ze kuracja witaminowa zupełnie odmieniła ich życie. I trudno uznać to z przesadę: BEZ WITAMIN NIE MOGLIBYŚMY ŻYĆ.
Witaminy są związkami, które biorą aktywny udział we wszystkich najważniejszych czynnościach organizmu. Niedobór nawet jednej witaminy stanowi już zagrożenie. Jeśli palisz możesz mieć pewność, ze brakuje Ci witaminy C, jeśli pijesz alkohol pozbawiasz swój organizm witamin B1, B6 i kwasu foliowego. Pod wpływem zanieczyszczeń środowiska wzrasta zapotrzebowanie Twojego organizmu na witaminę D.
Dlaczego tak istotne jest przyjmowanie preparatów o możliwie bogatym składzie witaminowo-mineralnym? Przede
i mikroelementów, w terapii, zapobieganiu chorobom, a także utrzymywaniu ludzkiego organizmu w dobrej kondycji.<br>Wiele osób jest zdania, ze kuracja witaminowa zupełnie odmieniła ich życie. I trudno uznać to z przesadę: BEZ WITAMIN NIE MOGLIBYŚMY ŻYĆ.<br>Witaminy są związkami, które biorą aktywny udział we wszystkich najważniejszych czynnościach organizmu. Niedobór nawet jednej witaminy stanowi już zagrożenie. Jeśli palisz możesz mieć pewność, ze brakuje Ci witaminy C, jeśli pijesz alkohol pozbawiasz swój organizm witamin B1, B6 i kwasu foliowego. Pod wpływem zanieczyszczeń środowiska wzrasta zapotrzebowanie Twojego organizmu na witaminę D.<br>Dlaczego tak istotne jest przyjmowanie preparatów o możliwie bogatym składzie witaminowo-mineralnym? Przede
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego