Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2004
trzy razy szybciej. Realizacja trzech przelewów (ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne czy FP i EGSP) sprowadza się do kliknięcia myszką . możliwość dokonania potrójnej transakcji to ogromne ułatwienie dla posiadaczy kont firmowych. Zamiast wykonywania tych samych czynności - ustalania trzech osobnych płatności lub dokonywania trzy razy przelewu, teraz mogą zrobić to wszystko za jednym razem, oszczędzając sporo czasu.
Cyfrowy podpis
Kolejna nowość, tym razem dotycząca bezpieczeństwa, to wprowadzenie podpisu cyfrowego Inteligo, który jest dopisywany do każdej wiadomości wysyłanej drogą elektroniczną z załączonym wyciągiem lub potwierdzeniem zrealizowanych transakcji, to pierwsze zastosowanie tego narzędzia w bankowości w Polsce.
Sukces debetu
Wprowadzony do oferty we wrześniu ub. r
trzy razy szybciej. Realizacja trzech przelewów (ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne czy FP i EGSP) sprowadza się do kliknięcia myszką . możliwość dokonania potrójnej transakcji to ogromne ułatwienie dla posiadaczy kont firmowych. Zamiast wykonywania tych samych czynności - ustalania trzech osobnych płatności lub dokonywania trzy razy przelewu, teraz mogą zrobić to wszystko za jednym razem, oszczędzając sporo czasu.<br>Cyfrowy podpis<br>Kolejna nowość, tym razem dotycząca bezpieczeństwa, to wprowadzenie podpisu cyfrowego &lt;name type="prod"&gt;Inteligo&lt;/&gt;, który jest dopisywany do każdej wiadomości wysyłanej drogą elektroniczną z załączonym wyciągiem lub potwierdzeniem zrealizowanych transakcji, to pierwsze zastosowanie tego narzędzia w bankowości w Polsce.<br>Sukces debetu<br>Wprowadzony do oferty we wrześniu ub. r
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego