Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2003
w środku, zbyt podgrzane lub przypieczone na brzegach. Uzyskujemy nieporównywalnie lepszy smak i ładniejszy kolor przyrządzanych dań, a także wspaniały aromat.
Większe wnętrze
Technologia, jaką oferuje Inverter, umożliwia maksymalną redukcję przestrzeni zajmowanej przez układ zasilania. Zyskuje się w ten sposób więcej miejsca dla przyrządzanych potraw i można ugotować więcej za jednym razem, bez konieczności zajmowania dodatkowej przestrzeni w kuchni.
Szybsze gotowanie i rozmrażanie
Moc kuchenek z systemem Inverter uległa zwiększeniu dzięki wydajniejszemu zasilaniu. Zwiększone i ustabilizowane zasilanie o odpowiedniej mocy powoduje szybsze o 30% gotowanie i odgrzewanie oraz o 40% szybsze rozmrażanie.
Oszczędność energii
Technologia Inverter firmy Panasonic ma jeszcze jedną, niezwykle
w środku, zbyt podgrzane lub przypieczone na brzegach. Uzyskujemy nieporównywalnie lepszy smak i ładniejszy kolor przyrządzanych dań, a także wspaniały aromat.<br>Większe wnętrze<br>Technologia, jaką oferuje Inverter, umożliwia maksymalną redukcję przestrzeni zajmowanej przez układ zasilania. Zyskuje się w ten sposób więcej miejsca dla przyrządzanych potraw i można ugotować więcej za jednym razem, bez konieczności zajmowania dodatkowej przestrzeni w kuchni.<br>Szybsze gotowanie i rozmrażanie<br>Moc kuchenek z systemem Inverter uległa zwiększeniu dzięki wydajniejszemu zasilaniu. Zwiększone i ustabilizowane zasilanie o odpowiedniej mocy powoduje szybsze o 30% gotowanie i odgrzewanie oraz o 40% szybsze rozmrażanie.<br>Oszczędność energii<br>Technologia Inverter firmy &lt;name type="org"&gt;Panasonic&lt;/&gt; ma jeszcze jedną, niezwykle
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego