Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 33
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Klubu. Jego zdaniem, w ubiegłym roku doszło do konfliktu, związanego z przystanią żeglarską w Niedzicy. - Zakopiańczykom zależało na zachowaniu pewnej elitarności. Druga strona, z panem Krakowskim, miała inną koncepcję. Sądzę, że decyzje podejmowano zbyt pochopnie. Bolejemy nad tym bardzo. Zależy nam na tym, żeby w przyszłości doszło do porozumienia. (W jednym z najbliższych numerów TP przedstawimy opinię zakopiańczyków na ten temat.)
- Jak przyrżnęło, przeraziłem się nie na żarty - dzieli się wrażeniami tuż po zakończeniu regat młody żeglarz. - Nie byliśmy pierwszymi, którzy się położyli. Nagle przyszła okropna fala. To było niesamowite.
JJMiłośnikom starych przedmiotów

Przez dwa dni, 13 i 14 sierpnia
Klubu. Jego zdaniem, w ubiegłym roku doszło do konfliktu, związanego z przystanią żeglarską w Niedzicy. - Zakopiańczykom zależało na zachowaniu pewnej elitarności. Druga strona, z panem Krakowskim, miała inną koncepcję. Sądzę, że decyzje podejmowano zbyt pochopnie. Bolejemy nad tym bardzo. Zależy nam na tym, żeby w przyszłości doszło do porozumienia. (W jednym z najbliższych numerów TP przedstawimy opinię zakopiańczyków na ten temat.)<br>- Jak przyrżnęło, przeraziłem się nie na żarty - dzieli się wrażeniami tuż po zakończeniu regat młody żeglarz. - Nie byliśmy pierwszymi, którzy się położyli. Nagle przyszła okropna fala. To było niesamowite.<br>&lt;au&gt;JJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Miłośnikom starych przedmiotów&lt;/tit&gt;<br><br>Przez dwa dni, 13 i 14 sierpnia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego