Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Skubi
Rok powstania: 2004
No i tamtego dyrektora wyjebali, zmieniło się ..
Tak, ale za nim go wyjebali, to jeszcze, kurde, akurat w momencie jak go wyjebywali, , no to kurde, taka jedna, , tam kobitka sobie poszła do Nowka.
Czego?
Nowek to jest koleś, który... w tej chwili...
Myślałem, że to jakiś skrót...en, o, ef, ka.
..agencją śmieci. Czyli agencją, kurwa, , która się nazywa w tej chwili Agencja Zarządu Nieruchomości i Rozwoju Regionalnego.
No to fajna posadka.
Ten rozwój regionalny...no to, kurde, ona wpisała w nazwę, bo właśnie... ...po to, żeby to rozwijać.
...
W tym dziale rozwoju regionalnego to są trzy sekcje, , sekcja marketingu, sekcja
No i tamtego dyrektora wyjebali, zmieniło się .. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Tak, ale za nim go wyjebali, to jeszcze, kurde, akurat w momencie jak go wyjebywali, &lt;vocal desc="yyy"&gt;, no to kurde, taka jedna, &lt;vocal desc="yyy"&gt;, tam kobitka sobie poszła do Nowka. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Czego? &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Nowek to jest koleś, który... &lt;gap&gt; w tej chwili... &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; Myślałem, że to jakiś skrót...en, o, ef, ka. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; ..agencją śmieci. Czyli agencją, kurwa, &lt;vocal desc="yyy"&gt;, która się nazywa w tej chwili Agencja &lt;vocal desc="yyy"&gt; Zarządu Nieruchomości i Rozwoju Regionalnego. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; No to fajna posadka. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Ten rozwój regionalny...no to, kurde, ona wpisała w nazwę, bo właśnie... &lt;gap&gt; ...po to, żeby to rozwijać. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; &lt;vocal desc="Yhm"&gt;... &lt;gap&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; W tym dziale rozwoju regionalnego to są trzy sekcje, &lt;vocal desc="yyy"&gt;, sekcja marketingu, sekcja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego