Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 01.03 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ma posłanka Izabella Sierakowska: - Znam Jurka jako superuczciwą osobę. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Nikt nie wie.

Nagle okazało się jednak, że z działalności przewodniczącego klubu nie są zadowoleni ani jego członkowie, ani premier. Sytuacja jak z koszmarnego snu: wszyscy się ze współczuciem odwracają. - Leszek Miller od początku kadencji wściekał się, że klub jest mało aktywny, że Jaskiernia nie wykazuje żadnej inwencji. Czeka na instrukcje. Nieraz Miller albo ktoś z jego otoczenia musiał dzwonić do przewodniczącego klubu, podpowiadając mu, co ma zrobić - twierdzi bliski współpracownik premiera.

Płot w płot z Millerem

- Odkąd Jurek został przewodniczącym klubu, bardzo się zmienił
ma posłanka Izabella Sierakowska: - Znam Jurka jako superuczciwą osobę. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Nikt nie wie.<br><br>Nagle okazało się jednak, że z działalności przewodniczącego klubu nie są zadowoleni ani jego członkowie, ani premier. Sytuacja jak z koszmarnego snu: wszyscy się ze współczuciem odwracają. - Leszek Miller od początku kadencji wściekał się, że klub jest mało aktywny, że Jaskiernia nie wykazuje żadnej inwencji. Czeka na instrukcje. Nieraz Miller albo ktoś z jego otoczenia musiał dzwonić do przewodniczącego klubu, podpowiadając mu, co ma zrobić - twierdzi bliski współpracownik premiera.<br><br>&lt;tit&gt;Płot w płot z Millerem&lt;/&gt;<br><br>- Odkąd Jurek został przewodniczącym klubu, bardzo się zmienił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego