Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
na przykład, prztyczki w nos, podstawianie nogi, wtykanie szpil, kopanie leżącego i cała masa chwytów poniżej pasa.
Sport to niepiękny i brutalny. Przy tym, jak żadna inna dyscyplina, "zawodowy boks" przekracza granice płci i wieku. Często więc bokserem zostaje się mimowolnie, by tak rzec, w samoobronie koniecznej.
Jak nie być katem? Jeśli przyzwyczaiłaś się do konfrontacji i nie wyobrażasz sobie życia bez stosowania siłowych rozwiązań, spróbuj dla odmiany "powalczyć z cieniem". Postaraj się rozładować złość i złą energię poza miejscem pracy. A przeciwnikom na ringu zademonstruj dla odmiany olimpijski spokój.

COSMOTEST

Czy masz bzika
na punkcie facetów?

Czy cały twój świat
na przykład, prztyczki w nos, podstawianie nogi, wtykanie szpil, kopanie leżącego i cała masa chwytów poniżej pasa. <br>Sport to niepiękny i brutalny. Przy tym, jak żadna inna dyscyplina, "zawodowy boks" przekracza granice płci i wieku. Często więc bokserem zostaje się mimowolnie, by tak rzec, w samoobronie koniecznej. <br>Jak nie być katem? Jeśli przyzwyczaiłaś się do konfrontacji i nie wyobrażasz sobie życia bez stosowania siłowych rozwiązań, spróbuj dla odmiany "powalczyć z cieniem". Postaraj się rozładować złość i złą energię poza miejscem pracy. A przeciwnikom na ringu zademonstruj dla odmiany olimpijski spokój.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=74-75&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;COSMOTEST&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Czy masz bzika<br>na punkcie facetów?&lt;/&gt;<br><br>Czy cały twój świat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego