Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2926
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
to właściwie cała wioska, z namiotami tipi, strojami, strzelbami i łukami.
- Większość eksponatów pochodzi wprost z Ameryki, reszta powstała według dokładnych przepisów - mówi Czesław Kłodziński.
- W dzień spływ prawdziwym canoe po Brdzie, a wieczorem posiady przy ognisku lub barze w stylu country. U nas nie można się nudzić.
Radość z klepiska
- Średnia jakość usług agroturystycznych pozostaje na niezbyt wysokim poziomie - uważa Janusz Żurek. - To będzie się zmieniać na lepsze, ale na razie warto uważać.
Zastrzeżenia do agroturystyki w polskim wydaniu ma też Andrzej Szajkiewicz z Polskiej Organizacji Turystycznej.
- Na Zachodzie jest bardziej autentyczna. Prawie 70 proc. gospodarzy nie zapewnia wyżywienia, a
to właściwie cała wioska, z namiotami tipi, strojami, strzelbami i łukami.<br>- &lt;q&gt;Większość eksponatów pochodzi wprost z Ameryki, reszta powstała według dokładnych przepisów &lt;/&gt;- mówi Czesław Kłodziński. <br>- &lt;q&gt;W dzień spływ prawdziwym canoe po Brdzie, a wieczorem &lt;orig&gt;posiady&lt;/&gt; przy ognisku lub barze w stylu country. U nas nie można się nudzić.&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Radość z klepiska&lt;/&gt;<br>- &lt;q&gt;Średnia jakość usług agroturystycznych pozostaje na niezbyt wysokim poziomie&lt;/&gt; - uważa Janusz Żurek. - &lt;q&gt;To będzie się zmieniać na lepsze, ale na razie warto uważać.&lt;/&gt;<br>Zastrzeżenia do agroturystyki w polskim wydaniu ma też Andrzej Szajkiewicz z Polskiej Organizacji Turystycznej.<br>- &lt;q&gt;Na Zachodzie jest bardziej autentyczna. Prawie 70 proc. gospodarzy nie zapewnia wyżywienia, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego