Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.04
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Wreszcie koniec z turkotem przejeżdżających ciężarówek i drganiami, od których pękały ściany.

To właśnie tędy prowadzi objazd do Zielonej Góry, gdy na odcinku do Nowej Soli coś się stanie i główna trasa jest zamknięta. Najgorzej było podczas powodzi, kiedy puszczono tu ruch ciężarowy. Mieszkańcy wielokrotnie prosili o remont i zalanie kocich łbów asfaltem.

Najgorszy odcinek

Remont był zaplanowany już dawno temu. Czemu dopiero teraz doszedł do skutku? - Cały czas szukaliśmy źródła dofinansowania. Pojawiła się możliwość skorzystania z Sapardu i inwestycja wreszcie weszła do realizacji - wyjaśnia kierownik zarządu dróg powiatowych Andrzej Drozdek.
Remont obejmie 1,2 km odcinka od szkoły do skrzyżowania
Wreszcie koniec z turkotem przejeżdżających ciężarówek i drganiami, od których pękały ściany.&lt;/&gt; <br><br>To właśnie tędy prowadzi objazd do Zielonej Góry, gdy na odcinku do Nowej Soli coś się stanie i główna trasa jest zamknięta. Najgorzej było podczas powodzi, kiedy puszczono tu ruch ciężarowy. Mieszkańcy wielokrotnie prosili o remont i zalanie kocich łbów asfaltem.<br><br>&lt;tit&gt;Najgorszy odcinek&lt;/&gt;<br><br>Remont był zaplanowany już dawno temu. Czemu dopiero teraz doszedł do skutku? - Cały czas szukaliśmy źródła dofinansowania. Pojawiła się możliwość skorzystania z Sapardu i inwestycja wreszcie weszła do realizacji - wyjaśnia kierownik zarządu dróg powiatowych Andrzej Drozdek. <br>Remont obejmie 1,2 km odcinka od szkoły do skrzyżowania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego