Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kiedy czołg przejechał mu przez pole podczas manewrów. Mimo 64 lat, wskoczył na pojazd, spoliczkował dowódcę, a potem przesiadł się na traktor i natarł na grupę żołnierzy.
Przesłuchiwany przez policję powiedział, że zdenerwował się, gdy zobaczył, jak czołg jedzie przez jego pole slalomem. Sprawa znajdzie finał w sądzie.
(PAP)Wiosna kończy życie zamku na lodzie

HOTEL Pierwszy w Ameryce Płn. lodowy hotel, wzniesiony przez Kanadyjczyków w Quebecu z nadejściem wiosny musi być rozebrany, zanim roztopi się gościom na głowy. Otwarto go w styczniu, a przyjęto w nim 1,5 tys. gości.
Budowa kosztowała 750 tys. dolarów kanadyjskich. Nocleg - 150 dolarów kanadyjskich. Budowla
kiedy czołg przejechał mu przez pole podczas manewrów. Mimo 64 lat, wskoczył na pojazd, spoliczkował dowódcę, a potem przesiadł się na traktor i natarł na grupę żołnierzy.<br>Przesłuchiwany przez policję powiedział, że zdenerwował się, gdy zobaczył, jak czołg jedzie przez jego pole slalomem. Sprawa znajdzie finał w sądzie.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wiosna kończy życie zamku na lodzie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;HOTEL&lt;/&gt; Pierwszy w Ameryce Płn. lodowy hotel, wzniesiony przez Kanadyjczyków w Quebecu z nadejściem wiosny musi być rozebrany, zanim roztopi się gościom na głowy. Otwarto go w styczniu, a przyjęto w nim 1,5 tys. gości.<br>Budowa kosztowała 750 tys. dolarów kanadyjskich. Nocleg - 150 dolarów kanadyjskich. Budowla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego