Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Naj
Nr: 42
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
z mężem. Mimo że oboje mamy mnóstwo zawodowych obowiązków, jest dla nas najważniejszy. Roszek wciąż nie zdaje sobie sprawy, że jest dzieckiem gwiazdy, nic sobie nie robi z tego, że mamę pokazują w telewizji. A "Testosteron" mu się podoba, często go podśpiewuje. I tyle.
Wciąż ma Pani swoje zwierzaki?
- Stara kotka Hava żyje i ma się dobrze. Ptasiek, ukochana papuga, już zmarł, ale została jego żona Ptasia a także ich dzieci, Ptysiek i Ptysia!
Kiedyś marzyła Pani o wielkim domu, wspaniałym ogrodzie...
- Dom jest, duży, wreszcie nie brak w nim miejsca dla moich bliskich. I dla mojej mamy oraz dwojga wspaniałych
z mężem. Mimo że oboje mamy mnóstwo zawodowych obowiązków, jest dla nas najważniejszy. Roszek wciąż nie zdaje sobie sprawy, że jest dzieckiem gwiazdy, nic sobie nie robi z tego, że mamę pokazują w telewizji. A "Testosteron" mu się podoba, często go podśpiewuje. I tyle.&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;Wciąż ma Pani swoje zwierzaki?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Stara kotka Hava żyje i ma się dobrze. Ptasiek, ukochana papuga, już zmarł, ale została jego żona Ptasia a także ich dzieci, Ptysiek i Ptysia!&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;Kiedyś marzyła Pani o wielkim domu, wspaniałym ogrodzie...&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Dom jest, duży, wreszcie nie brak w nim miejsca dla moich bliskich. I dla mojej mamy oraz dwojga wspaniałych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego